Nuk ndalet Miley Cyrus, sjell tjetër foto e zhveshur në shtrat (Foto)

E fundit
09:58 | 05 Dhjetor 2020

Miley Cyrus ka lënë të gjithë fansat pa tekst.

Miley Cyrus këto ditë është kthyer në emrat më të diskutuar të muzikës në publik. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë, në të cilën deklaroi se në martesën me Liam Hemsworth kishte shumë konflikte, por pranoi se e do ende atë edhe pas ndarjes. Po ashtu, Miley ka folur për bashkëpunimin me Dua Lipën, teksa ka shprehur haptas dëshirën për të kryer marrëdhënie me të.

Pas gjithë kësaj, këngëtarja ka ndarë imazhe nga fotosesioni që e realizoi për “Rolling Stones” dhe arriti që edhe një herë ta kthejë vëmendjen nga ajo. Miley publikoi një sërë fotografish, në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe thotë se u dha medieve material për të shkruar për të. Ajo postoi edhe një foto së fundi, ku shfaqet e zhveshur në shtrat, teksa gjoksin po e mbante me duar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.