Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Yllka Kuçi 8 vjet më parë

Magazine
17:36 | 21 Nëntor 2020

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Atë e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto të 8 viteve më parë, e ku duket po e njëjta si tani.

Duket se Yllka s’ka ndryshuar fare ndër vite.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.