Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë ëshë dobësuar Ariana

Magazine
22:12 | 16 Nëntor 2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

Mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është se Ariana është dobësuar shumë këtë kohë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.