Nora Istrefi këngëtarja me trupin më sexy në estradë

Magazine
22:11 | 13 Gusht 2020

Këngëtarja Nora Istrefi lirshëm mund të themi se sot e ka djeg instagramin.

Bukuroshja kosovare ka sjellë tri imazhe të nxehta, ku është shfaqur veç në bikini duke treguar trupin e saj të hatashëm, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka marrë aq shumë komplimente për trupin e saj saqë me siguri çdo femër do donte të ishte në vendin e saj.

Ja shikoni këto tri foto e tri poza të zjarrta nga mami seksi e estradës./Kosovarja/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.