Njihuni me kunatin bukurosh të Afërdita Dreshajt

Magazine
00:45 | 05 Gusht 2020

Modelja e këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj edhe pse ka kohë që është distancuar nga jeta profesionale, duket se po e shijon në maksimum jetën me familjen e re.

Ajo është duke jetuar me bashkëshortin çek me të cilin publikon imazhe të shumta së bashku, shkruan “Kosovarja”.

E sot si rrallëherë, ajo ka vendosur të na njoftoj edhe me kunatin e saj.

Nga dasma e saj ajo ripostoj një imazh me të duke shkruar : Vëllau im, më mungon.

Kaq raporte të mira e të shëndosha kanë, duke u shfaqur të lumtur së bashku./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.