Një teze e kaq e dashur si Leonora Jakupi, ja çfarë bën për mbesën e saj

Magazine
21:49 | 18 Nëntor 2020

Leonora Jakupi një teze e dashur, ka disa fjalë për mbesën e saj.

Këngëtarja e dashur Leonora Jakupi sot ka nisë ditën me një urim.

Jo rastësisht i ka dhënë kaq shumë rëndësi, pasi që është mbesa e saj Morea ajo që feston ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

“E bukura ime Morea, paç jete te gjate e te lumtur zemra ime! Te don teta shume”, ka shkruar këngëtarja.

Rikujtojmë, se kënga e fundit e Leonorës është ‘Luj luj’ e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.