Një shtëpiake kaq ‘hot’ sa Dhurata Dora, ‘ndezi’ rrjetin me paraqitjen e fundit

Magazine
21:49 | 24 Nëntor 2020

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga shtëpia dhe po duket shumë seksi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.