Një grua e zonja si Edona, shikoni çfarë ka përgatitur për familjen

Magazine
20:18 | 28 Dhjetor 2020

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikua një foto ku tregon se ka përgatitur ushqimin për familjen.

E me këtë, Edona na tregon sa e zonja është edhe në kuzhinë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.