Nga pushimet luksoze, Kida tregon linjat joshëse në bikini

Magazine
18:52 | 24 Korrik 2020

Pas suksesit të këngës që solli me Mozzikun, Kida ka zgjedhur që të pushoj disa ditë në bregdetin e Malit të Zi.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme nga pushimet po sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme në bikini duke theksuar linjat seksi.

Edhe fotografia që postoj këtë herë në Instastory ishte e tillë, ndërsa që Kida u shfaq në formë të përkryer.

Në rroba banjo me ngjyrë të zezë, flokë të gjata dhe pa grim, Kida dukej për mrekulli.

Ndryshe, përveç “PP”, Kida ka zbuluar se ka edhe shumë këngë tjera që po i përgatit në studio.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.