Nënë e dy fëmijëve, por Ledina Çelo mahnit me format trupore

Magazine
02:19 | 30 Korrik 2020

Nënë e dy fëmijëve dhe Ledina duket tejet seksi në bikini.

Ani pse ka lindur dy fëmijë, këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo çdo ditë e më shumë po mahnit ndjekësit me fotot në bikini.

Ajo po i shijon pushimet në Vlorë së bashku me familjen dhe e ka ndarë me ndjekësit një imazh ku duket tejet joshëse.

Ledina ka pranuar komente të shumta pozitive ku e kanë përgëzuar për pamjen.

Kujtojmë se ajo është e martuar me një kosovar. Ledina sa i përket muzikës ka një kohë që nuk ka sjel ndonjë projekt të ri muzikor.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.