Në orët e vona, Beatrix provokoi në mes të qytetit me duar në gjoks

Fun
10:10 | 28 Nëntor 2020

Beatrix erdhi provokuese në fotografitë me fustan të shkurtër.

Beatrix Ramosaj është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale. Mbrëmë, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër. Ajo mori poza joshëse në mes të qytetit, ndërsa provokoi fansat duke pozuar me duart në gjoks.

Edhe kësaj radhe, ajo vuri në plan të parë fizikun në top-f0rmë, për të cilin kujdeset vazhdimisht në çdo paraqitje. Sa i përket muzikës, Beatrix Ramosaj ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.