Në këtë vend të bukur Meda i ka filluar pushimet bashkë me familje

Magazine
17:57 | 09 Gusht 2020

Këngëtari i njohur Meda cilësohet si një nga këngëtaret më të mirë të skenës muzikore shqiptare.

Edhe gjatë pandemisë ai ishte shumë i kërkuar nga fansat e tij,ku grumbulloj numër të madh njerëzish në koncerte të tij, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë mjaftë aktiv në rrjete sociale, ai shpesh kalon në lajm me anë të publikimeve të tij.

Së fundmi ai tregojë që i ka nisur pushimet bashkë me familje në Suedi.

Duke ndarë imazhin më të mirë së bashku, ata po duken të lumtur pranë njëri tjetrit./Kosovarja/

 

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.