Në ditëlindjen e 24-të, Eni Koçi publikon fotografi tërheqëse në rrjetet sociale

Magazine
15:36 | 05 Korrik 2020

Këngëtarja Eni Koçi ditën e sotme feston ditëlindjen e 24-të.

Në këtë ditë speciale, artistja e njohur në rrjetet sociale ka pranuar urime të shumta përfshirë këtu edhe të fansave të saj.

Ajo kësaj radhe publikoi një fotografi me bikini në Instagram në të cilën shfaqet në formë të mrekullueshme.

View this post on Instagram

Happy birthday to me😍💁‍♀️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

“Shumë urime për mu”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë, e veshur në ngjyrë të verdhë teksa është duke shijuar disa ditë pushimi në Durrës me partnerin e saj, artistin Genc Prelvukaj.

Sidoqoftë, Eni përgjatë këtyre viteve solli projekte e hite të shumta dhe shquhet për vokalin e saj të veçantë.

View this post on Instagram

Sweet like honey💁‍♀️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

“S’po t’gjej mo”, “Je gjithçka”, “Zemër”, “Sekreti”, “Tek Ty”, “Harrove”, “S’je për mu”, “Your Love”, “Si dikur”, janë disa nga këngët e suksesshme të Koçit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.