Në 6-vjetorin e vdekjes së shokut të ngushtë, Ermal Mamaqi përlot me postimin

Magazine
22:02 | 18 Nëntor 2020

Ermal Mamaqi është padyshim një ndër aktorët më të pëlqyer shqiptarë.

Përveç si aktor, Ermali njihet edhe si këngëtar dhe moderator tejet i suksesshëm, përcjell ORainfo.

Ermalin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale ku osedon me mijëra ndjekës.

Sot, në 6-vjetorin e vdekjes së këngëtarit të mirënjohur, Dr Florit, Ermali ka postuar një foto së bashku me këngëtarin e të cilin e kishte mik të ngustë.

Ermali përlot me këtë postim.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.