Ndryshimi i madh i Luana Vjollcës, nuk do ta njihni në fotosesionin e fundit

Magazine
20:31 | 29 Qershor 2020

Luana Vjollca me stil ndryshe në fotosesionin e fundit.

Kur bie fjala për personazhin më trend në estradën shqiptare, padyshim një i tillë asocion me prezantuesen Luana Vjollca.

Bukuroshja bionde tash e sa kohë qëndron afër miliona ndjekësve të saj, përmes imazheve të ndryshme nga përditshmëria.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.