Ndryshimi drastik që ka pësuar Fifi pas humbjes së peshës

Magazine
23:03 | 26 Korrik 2020

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

E duket se pasi humbi kilogramët e tepërt ajo është bërë një super-femër.

Këtë e shohim edhe në paraqitjen e saj të fundit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.