Ndërron jetë një person i afërm i Ramush Hardinajt

Lajme
11:08 | 18 Nëntor 2020

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi në Facebook ka dhënë lajmin e hidhur se ka ndërruar jetë një mik i tij.

“Lamtumirë miku im Agim Llalloshi.
Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën!RH” shkruan Haradinaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.