Murat Dalkilic pendohet pas ndarjes nga “Selini”

Turke
03:08 | 30 Korrik 2020

Ajo është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke.

Hande Erçel u bë shumë e pëlqyer dhe e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Siç dihet aktorja e njohur turke Hande Erçel u nda nga i dashuri i saj, këngëtari turk Murat Dalkiliç për shkak të xhelozisë së tij për partnerin e saj në serialin “Sen Çal Kapirni”, Kerem Birsin.

Sipas portaleve turke thuhet se Murat është penduar nga veprimet e tij dhe do sërisht që Hande të kthehet tek ai.

Për tu pajtuar me Handen, Murat i aktivizoi miqtë e Handes që të bisedoenë me të, mbetet të shihet reagimi i “Selinit”. /MuzikTurke.com/

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.