“Mund të zhdukesh”, Melisa i “shfryhet” kështu Sindit ndërsa zbulon çfarë është Fatjoni për të

Lajme
09:48 | 16 Dhjetor 2020

Melisa ka folur për Sindin e Fatjonin.

Melisa, protagonistja bukuroshe e emisionit “Për’puthen” tërhoqi pas vetes të gjithë vëmendjen e publikut që në momentet e para të ardhjes së saj në program. Pas disa takimeve të bukura e plot emocion, veçanërisht me Fatjonin, takim i cili ngjalli dhe shumë debate në studio, të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi kjo kimi e dukshme do të vazhdojë mes tyre.

Në emisionin “Shiko Kush LUAN” çifti shkëmbeu dhe puthjet e para me njëri-tjetrin, ndërsa e ftuar së fundmi në “After Party”-n e Luana Vjollcës, Melisa ka përkufizuar se çfarë është Fationi për të.

Përgjigjja është padyshim ajo që i gjithë publiku mezi priste ta dëgjonte: “Fatjoni për mua është një pëlqim.” Ndërkohë se ajo çka vendosi t’i thoshte Sindit është: “Mund të zhdukesh!”, por për më shumë ndiqni intervistën e saj në “After Party”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.