Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një detaj të përbashkët me kuptim të veçantë (Foto)

Magazine
23:28 | 13 Nëntor 2020

Ata mbajnë me vete një detaj të bukur.

Mozzik dhe Loredana ka tash e sa javë që kanë mbushur titujt e medieve rozë për një ribashkim të mundshëm. Shkak për këta zëra u bënë fotografitë e dyshes nga njëri vend e po ashtu edhe rastet kur u panë bashkë.lajmi.net. Së fundi, fansat e Mozzik kanë vënë re një detaj tek Mozzik, Loredana e Hana, bëhet fjalë për një aksesor me syrin blu, që do të thotë larg syrit të keq. Mozzik ka një varëse me atë simbol, ndërsa Hana dhe Loredana byzylzk.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.