Mozzik dhe Elvana Gjata bashkë? Gati të thyejnë rrjetin me një..

Magazine
22:56 | 15 Nëntor 2020

Mozzik dhe Elvana Gjata bashkë? Gati të thyejnë rrjetin me

Që pas pjesëmarrjes në Festivalin e Këngës, Elvana Gjata nuk ka sjellë asnjë projekt të ri muzikor. Kjo verë për këngëtaren ka kaluar në heshtje, por duket se paska një surprizë të madhe për fansat.

Sipas “Prive”, Elvana ka bashkuar forcat me Mozzik megjithëse ende nuk ka asnjë detaj rreth këtij projekti apo rreth datës së publikimit. Por, ajo që është e sigurt është se padyshim do të jetë një super hit.

Kujtojmë që për Mozzik ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm, pas publikimit të albumit “Mozzart”, ndërkohë që ka paralajmëruar një tjetër të dytë së shpejti. Sakaq, duket se një tjetër “bombë” Mozzik e paska rezervuar për fundvit, duke u bërë bashkë me Elvanën.

Mozzik dhe Elvana Gjata bashkë? Gati të thyejnë rrjetin me

Mozzik dhe Elvana Gjata bashkë? Gati të thyejnë rrjetin me

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.