Motrat Kardashian në qendër të vëmendjes, Kendall nuk i kursen as momentet nga banjo (Foto)

Magazine
09:11 | 19 Nëntor 2020

Kendall nuk kursehet dhe me ndjekësit publikon pamje nga vaska.

Motrat Kardashian janë më të komentuarat kudo. Të suksesshme në punën që bëjnë e atraktive në rrjete sociale, ato janë shndërruar në emrat më të përfolur.lajmi.net. Së fundmi ishte Kylie ajo e cila rrëmbeu vëmendjen me disa poza ku shihet në bikini të kuqe, e më pas motra e saj Kendall nuk i kurseu pozat nga banjo derisa po e shijonte një pasdite në vaskë, e shoqëruar me një qiri përballë saj i cili bënte gjithçka më romantike. Kendall ka preferuar të mos shkruaj asgjë pranë postimit mirëpo ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.