Motra me çantë të shtrenjtë, por Lotina sa e bleu këtë bundë?

Magazine
21:31 | 26 Nëntor 2020

Aq sa njihet Lutfi Haziri, njihen pothuajse edhe vajzat e tij.

Duke qenë vajza mjaftë atraktive dhe aktive ë rrjetet sociale, nuk kanë si të mos marrin vëmendje me postimet e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Krahas bukurisë ato njihen edhe për jetën luksoze që e posedojnë, duke u shfaqur me vetura të shtrenjta e veshje firmato.

Së fundmi ishte Lotina ajo e cila mori vëmendje me një pozë në veturë, teksa në sy bie bunda e saj.

Pavarësisht çmimit, e cila duket se kushton shumë, asaj po i ka hije.

Se sa bukur po duket shikojeni edhe ju imazhin në vazhdim, e binduni./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.