Motra e Leonorës kështu e respekton vjehrrën e saj

Magazine
19:28 | 15 Nëntor 2020

Motra e Leonorës i ka disa fjalë për vjehrrën e saj.

Blerta Jakupi është motra e këngëtares së njohur e cila jo rrallë herë është përcjellur nga mediat po aq sa motra e saj Leonora.

Mes motrave vërehet dukshëm një ngjashmëri e bukuri e pakrahasueshme duke lënë të kuptojmë se e kanë të trashëgueshme, shkruan Kosovarja.

Përderisa Leonora përflitet edhe për karrierën e saj si këngëtare, motra e saj Blerta komentohet më shumë për bukuri dhe raportet me bashkëshortin.

E pikërisht sot ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje me fjalët më të ëmbla.

“Vjeherr e dashur Urime ditëlindjen të uroj të gjitha të mirat e botës të paqim gjithmonë të duam shumë”, ka shkruar Blerta tek sa sjellë edhe një foto me të.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.