Motra e Albatrit Muqiqi vjen me urimin më të veçantë për festën e Flamurit

Magazine
19:24 | 29 Nëntor 2020

Familja e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit o vazhdojnë të jenë një ndër familjet mëtë përfolura në publik.

Ata njihen për kontributin e tyre në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Që të gjithë ata i gjejmë shmë aktivë me postime në rrjete sociale.

E së fundi, Merita ka postuar një foto të vajzës së vogël, e cila ka zgjedhur mënyrën më të mirë për ta uruar festën e Flamurit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.