Morena nuk i ndal provokimet, tregon të pasmet nga shkallët

Magazine
21:12 | 14 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka sjellë pamje nga blerjet e fundit të saj, ku ka kombinuar një çantë Louis Vuitton dhe kapelën po ashtu me të njëjtin dizajn.

Më vonë këngëtarja ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza nga prapa duke reklamuar të pasmet e bujshme.

Kurse në fytyrë ajo kishte një grim mjaft të lehtë që theksonin bukurinë e këngëtares.

Dihet se jo rrallë herë jeta e saj luksoze e bën atë kryetemë e mediave rozë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.