Morena ngacmon imagjinatën duke pozuar vetëm në reçipeta

Magazine
00:00 | 04 Shtator 2020

Morena duket krejtësisht ndryshe në foton e re.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja, së fundi pozoi veç me reçipeta e shtrirë në shtrat, teksa vë në dukje ndryshimin e fundit në pamje.

Tashmë, Morena ka flokët e gjata dhe balluke, ndërsa në këtë imazh e vuri fokusin tek gjoksi në reçipetat e “Calvin Klein”.

Kujtojmë se Morena Taraku pritet që së shpejti ta publikojë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stresin.

View this post on Instagram

CK 🧡

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.