Morena ju fton të luani sony playstation në këtë vend

Magazine
23:08 | 28 Korrik 2020

Morena Taraku është ndër perzonazhet më të komentuar të shoubizit.

Kënëgtarja dhe modelja bukuroshe vazhdon ta reklamojë jetën luksoze pavarësisht pandemisë, shkruan “Kosovarja”.

Morena po ashtu është mjaft e komentuar edhe për shkak të ekspozimit të linjave trupore, e që merr jashtëzakonisht shumë vëmendje.

Në foton e radhës jo vetëm që reklamon trupin e saj bombastik, por edhe shihet tek san ë veturën e saj luan edhe sony playstation.

A do shkonit të bëni gara me Morenën?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.