Morena, e “nxehtë” në fotosesionin e fundit

Magazine
04:00 | 10 Gusht 2020

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion të ri ku tregon asetet e saj

Bukuroshja kosovare, që kalojë pandeminë në Stamboll të Turqisë dhe vazhdon të qëndrojë atje edhe tani ka postuar sot disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

Sot ajo ka postuar disa foto para një milion ndjekësve të saj në Instagram ku tregon trupin e saj seksi.

Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe një këngë me videoklip të cilin e ka lansuar gjatë pandemisë. /GazetaExpress/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.