Momenti emocionues kur babai i Ledrit kuptoi se është bërë gjysh

Magazine
20:38 | 17 Dhjetor 2020

Kështu u befasua babai i Ledrit për lindjes e mbesës.

amilja Vula ka disa ditë që po qëndron në krye të medieve rozë.

E gjitha kjo për shkak se familja e tyre u shtua, ku erdhi në jetë vajza e Ledrit.

Të gjithë morën komente e urime të shumta duke i përgëzuar për këtë ndjenjë të veçantë.

Së fundmi kolegët e tij vendosen që ta befasojnë duke i bërë një surprizë të bukur.

Ishin bashkëpunëtorët e tij që pasi morën lajmin për ardhjen në jetë të vajzës së reperit ia kënduan një këngë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.