Moderatorja tregon për fëmijët që do t’i kishte

Magazine
18:54 | 20 Dhjetor 2020

Eva Murati është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Jeta profesionale dhe ajo private e saj ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave dhe publikut.

Kohë më parë, moderatorja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me komentin që aktori i njohur i Turqisë, Can Jaman, i kishte kthyer në Instagram, prandaj të gjithë duan të dinë detaje më shumë rreth tyre dhe jo rrallë herë e pyesin Evën në Instagram.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit nëpërmjet Instastory-t, një prej tyre i ka shkruar: “Martesë dhe bebe me Can Yamanin?”. Eva është shprehur në kuadër të shakasë se nëse do ndodhte kjo fëmijët e tyre do fitonin llotarinë gjenetike.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.