Modelja shqiptare pozon krejt cullak

Magazine
03:03 | 04 Gusht 2020

Françeksa Jaçe, njihet për provokimet e saj në fotografitë që zgjedh t’i publikoj.

Së fundmi, ka ndarë me ndjekësit një imazh nudo me nuanca bardhe zi.

Ajo ka zgjedhur ta postojë në Instagram ku menjëherë i vërshuan pëlqimet dhe komentet.

Françeksa, ka pozuar në një ambient të mbyllur ulur në një karrige.

View this post on Instagram

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.