Modelja e njohur i tregon të gjitha në fustanin shumëngjyrësh

Magazine
03:21 | 14 Gusht 2020

Modelja e famshme, Demi Rose, vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediat e huaja dhe jo vetëm.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo vazhdon të marrë vëmendjen me paraqitjet që bën.

Demi Rose ka pozuar sërish provokuese në fotot e reja që i ka publikuar në Instagram dhe fustani shumëngjyrësh i shkon shumë.

Mirëpo përveç kësaj në sy ra edhe diçka tjetër. Bëhet fjalë për gjoksin dhe faktin se ka ‘harruar’ të vesh sytjena.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.