Mjalinda ia dekoron bredhin djalit, ia “shkrihet” nga lumturia

Magazine
19:16 | 29 Nëntor 2020

Sa bukur e ka dekoruar bredhin Majlinda për djalin e saj.

Majlinda Zeka është një nënë tejet e përkushtuar për djalin e saj.

Me poza të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që e vetme përkujdeset për Roanin, pothuajse mundohet të ia plotësojë çdo dëshirë atij.

Në këtë fundvit, në një imazh që ka postuar shihet se sa bukur ia ka dekoruar bredhin djalit të saj.

Theksojmë, Majlinda mbetët një femër e dalluar për paraqitjet fizike.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.