Miriami dhe vajza të veshura njësojë, po duken si dy ‘kukulla’

Magazine
17:08 | 21 Nëntor 2020

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Miriami është më aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit është shfaqur ajo me vajzën e saj, të veshura njësojë dhe po duken tejet bukur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.