Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet tejet tërheqëse në pamjen e fundit

Magazine
16:27 | 29 Qershor 2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë.
E me këtë pamje Mimoza po duket si çikë e re./ORAinfo/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.