Mimoza, këngë t’re jo, por foto n’ bikini plot kesaj vere

Magazine
01:48 | 13 Korrik 2020

Situata shqetësuese e virusit i ka detyruar këngëtarët që të jenë pasivë në projekte muzikore.

Me këtë gjë pa dyshim është përballur edhe Mimoza Shkodra, ku ngushëllimin e vetëm e ka gjetur duke shëtitur në vende të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e herave ajo shihet bombë me imazhet në bikini, duke shfaqur linjat e trupit.

Edhe sot, me imazhe të nxehta këngëtarja shfaqet bombastike në Instagram.

Menjëherë pas publikimit, asaj nuk i munguan komentet e ndryshme nga ndjekësit e saj.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.