“Memo” dhe e dashura e tij fillojn pushimet verore

Magazine
19:20 | 09 Korrik 2020

Protagonisti i serialit “Çukur” e filmit të shumë shikuar “Mrekullia në qelinë e 7 të , Aras Bulut Iynemli (Memo) dhe e dashura e tij, aktorja Bige Onal kanë nisur pishimet verore vetëm me njëri-tjetrin.

Çifti po i kalon pushimet në detin e famshëm të Bodrumit.

Aras dhe Bige do të qëndrojnë vetëm një javë me pushime pasi Bige është pjesë e serialit “Sen Çal Kapimi”.

Kur Aras pa gazetarët që po i fotografonin doli nga deti ku po argëtohej me të dashurën dhe u kërkoi që të afroheshin, t’i bënin fotot nga afër.

Shumica e vipave kane bezdi kur gazetarët i fotografojnë por duket se ” Memo” jo. /MuzikTurke.com/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.