Melinda ja bën ‘bajat’ Taynas me imazhet e fundit, ekspozon të pasmet gjigante

Magazine
13:00 | 30 Qershor 2020

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit.

Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “rrumbullake” derisa bën poza provokative në një veshje të shkurtër.

Me këto linja përfekte Melinda ja ka bërë ‘bajat’ Taynas.

Kënga e fundit e Melindës, “24 Bars” është klikuar më shumë se 5.1 milionë herë në youtube dhe është padyshim njëra prej këngëve më të mira pas lehtësimit të masave kundër COVID-19.

Tani, reperja është duke u përgatitur për projekte të reja që pritet ti lansojë gjatë verës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.