Melinda Ademi feston ditëlindjen e 25-të, merr surprizën më të ëmbël

Lajme
09:07 | 20 Nëntor 2020

Melinda Ademi feston ditëlindjen me miqtë e saj.

Dje ka qenë një ditë tejet e veçantë për reperen më të dashur shqiptare Melinda Ademin. Kjo për shkak se ajo ka festuar ditëlindjen e 25-të, kurse i është organizuar një befasi nga miqtë, me të cilët kalon pjesën më të madhe të kohës së saj.lajmi.net.Melinda hyri në Instagram të publikonte një imazh mjaft tërheqës ku shihej e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, ku shkroi “Është ditëlindja ime”.

Reperja vazhdoi duke pranuar dhurata të ndryshme nga miqtë e saj dhe duke i falenderuar ata përzemërsisht.

Ndërsa pozonte mes lulesh, Melinda dukej se po kalonte një kohë të mire dhe që ajo po ndihej mjaft e lumtur në këtë ditë të veçantë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.