Meda ndan foton më të mirë me vajzën

Magazine
19:23 | 12 Gusht 2020

Meda është një ndër këngëtarët më të dalluar në showbizin kosovar.

Duke publikuar projekte nga më të ndryshmet, ai gjithmonë mbetët i dalluar në profesionin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Gjithashtu, këngëtari është tejet i fokusuar edhe në jetën private, duke jetuar një jetë të lumtur pranë familjes.

Këtë e dëshmon edhe imazhi i fundit, ku shihet së bashku me vajzën e tij.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.