Me të brendshme para pasqyrës, Wanda Icardi zbulon shumë

Magazine
10:07 | 16 Nëntor 2020

Wanda Icardi ka pozuar me të brendshme.

Wanda Icardi është një prej emrave shumë të komentuar në media e publik. ‘Fama’ e saj erdhi më së shumti pas lidhjeve me emra të njohur dhe tani është e martuar me Mauro Icardin. Wanda ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale dhe është e dashur për publikun të cilët nuk i lë të mërziten dhe u sjell shpesh imazhe të reja dhe tejet provokuese. Pas një fotografie ku shfaqej e zhveshur në pjesën e sipërme, Wanda pozoi sërish para pasqyrës e veshur veç me të brendshme. Ajo duket tejet joshëse dhe komentet e ndjekësve ishin tejet pozitive.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.