Më në fund Shkurta ‘thyen akullin’, lajmërohet në ditët e fundit të shtatzanisë

Magazine
21:38 | 24 Nëntor 2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo e ka uruar Alaudinin për ditëlindje.

Ndryshe, po flitet se Shkurte Gashi është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.