Me ndryshimin e ri, Tayna nuk njihet aspak

Magazine
00:02 | 20 Korrik 2020

Tayna u transformua me ndryshimin e fundit.

Tayna është ndër emrat e estradës që pëlqen të eksperimentojë shumë shpesh me dukjen.

Rep-artistja, së fundi përmes disa fotografive tregoi se ka bërë flokët gërsheta, e ky ndryshim e bën atë të duket krejtësisht ndryshe,

Në dy fotografitë që Tayna i realizoi para pasqyrës, ajo shfaqet e grimuar dhe me gërsheta të gjata, duke u paraqitur me pamje krejtësisht të re.

Ajo aktualisht po shijon pushimet në Shqipëri, ndërsa ka pak ditë që lansoi projektin e ri muzikor me titull “Bass”.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.