Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

Magazine
18:17 | 27 Nëntor 2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me komplete dhe këpucë me taka.

Edhe në këtë paraqitje, Shyhretja po duket si të ishte vajzë e re.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.