Me këto foto, Leonora Jakupi ju del në përkrahje krerëve të UÇK-së

Magazine
20:38 | 12 Nëntor 2020

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi doli sërish në mbrojte të ish-krerëve të UÇK-së.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi, ndodhen në Hagë pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale, shkruan lajmi.

Pas kësaj ka pasur reagime të shumta nga emra të njohur dhe jo vetëm.

 

Është këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi ajo e cila gjithmonë ka ardhur me reagime të ndryshme lidhur me këtë çështje, për secilin veç e veç.

E tani i ka mbledhur të gjithë krerët e UÇK-së me një foto dhe i ka mbështetur njëzëri nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Liria ka emër”, shkruan në foton e postuar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.