Me këtë veshje Ariana zbulon gjoksin e vërtetë

Magazine
18:47 | 24 Korrik 2020

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i njohur në mediat rozë.

Ajo përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, vazhdon të jetë si femër e dalluar me stilin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Duke u dalluar me linjat trupore, Ariana gjithmonë godet me imazhet që poston.

Këtë herë, me një imazh të zjarrtë e me veshjen që ka bërë shihet gjoksi i vërtetë i saj.

View this post on Instagram

🏖

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.