Me fund të shkurtër, Lulja e Medës e kall atmosferën

Magazine
00:37 | 21 Korrik 2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur nga publiku shqiptar që kur kurorëzoi dashurinë me martesë më këngëtarin e mirënjohur Meda.

Një çift mjaftë simpatik si ata të dy nuk kanë mundur të rrinë larg syrit të fansave të tyre dhe medieve rozë duke u përfolur thuajse për çdo lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

Lulja përveç që është një përkrahje e madhe e Medës, ajo ndonjëherë tregohet që është edhe valltare e përkryer ku publikon video të ndryshme duke vallëzuar.

Së fundmi publikoj video e veshur me një minifund të shkurtër Lulja tregon se si din ta kall atmosferën bashkë me një mike të saj.

Për më shumë shikojeni videon në vazhdim./Kosovarja/

Lulja

Posted by Kosovarja Video on Monday, July 20, 2020

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.