Me fjalë të veçanta Ermira i bën urimin më të bukur Goldit

Magazine
11:04 | 28 Korrik 2020

Gold Ag është reperi i njohur shqiptar i cili gjithmonë ka zgjuar kureshtjen me tekstet e tij dhe mënyrën se si paraqitej para audiencës shqiptare.

Vëmendje të madhe nga mediet rozë mori pikërisht nga martesa e tij, duke qenë ndër fytyrat më të komentuara, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë ditë të veçantë, ai pranoj urime te shumta nga miq familjar e kolegë, por që nuk mungoi as ai i bashkëshortes.

Duke publikuar një imazh të Goldit ajo shkroi: Urime ditëlindja DASHNI.

Sigurisht ky ishte urimi më i bukur që mori, duke u ndjerë i kompletuar në 34 vjetorin e lindjes./Kosovarja/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.