Me çka po e zmadhon veten në klipe Engji

Magazine
00:44 | 05 Gusht 2020

Engjëllusha është këngëtarja e cila nuk heziton të bëjë ndryshime në pamje.

Me një stil unik ku në çdo paraqitje kujdeset të jetë e kuruar në çdo detaj, atë nuk e ndali as pandemia të tregojë energjinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe gjatë pandemisë ajo është kujdesur që të sjellë këngë duke argëtuar fansat me zërin e saj të ëmbël.

Kur vie pyetja tek paraqitjet e saj, vërehet qartë dallimi se sa e gjatë duket në klipe, e ndryshe në foto.

A thua si po ia del të shfaqet kështu duke ndryshuar totalisht?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.